; Neuigkeiten!! News!! Nouvelles!! Mi újság!! вести!! Noticia!! Noticie!! Nuus!! Nieuws!! Správy!! новости!! Vijesti!! Hír!! أخبار!! 新聞!! Nyheter!!

Exadan Linguistics, hemen hemen her dilde bireysel dil eğitiminiz, tercüme, kültür-, ve toplayıp birleştirme kurslar, yoğun kurslar ve çok daha fazlası için yetkin ortağınız.

Exadan Linguistics resmi anasayfasına hoşgeldiniz! Biz sizin, hemen hemen her dilde bireysel dil eğitiminiz için ortağnızız. Standardize, "herkes" için çalışması beklenen öğretim yöntemleriyle değil,- bireysel tasarlanmış, sizin kişisel ihtiyaçlarınıza göre öğretim yöntemleri kullanıyoruz. Böylece en iyi sonuçları elde edebilme imkanına sahipsiniz.

Egzotik diller de sunuyoruz!:

 Almanca, İngilizce, İtalyanca, Rusça, Fransızca, İsveççe, Norveççe, Macarca, Hırvatça, Sırpça, Türkçe, Yunanca ve Lehçe, Mandarin, Baško, Castellano, Hollandaca, Afrikaans, Swahili, Wolof, Mandinka, Katalanca ve daha çok fazlasını bizimle öğrenin! Yeni tanışın ve kültürel bir de dil bilginizi artırın. Herhangi bir dilde ücretsiz bir değerlendirme görüşmesi düzenlemek için bize ulaşın.

 

Hedef dili ile akan kullanımı icin yoğun dil diploması (Exadan IsffU):

Bir süre için bir dil konuşuyor, dil bilgisi ve dilin temel sistemini biliyorsaniz ve anadili düzeyinde mümkün olduğunca yakın gelmek hedefinizse, bu ders tam sizin için´dir.

Bu kurs’da hedef dili akıcı konuşmak ve üst düzeyde kullanmak için gerekli bilgi ve uygun araçlarla donatılacaksınız.

 

ISFFU eğitim programıyla, dilbilgisi, kelime veya konvansiyonel yöntemlere odaklanmiyor - size uygun bir tonlama, didaktik, sentaktik ve getirdiği kültürel, dilsel farklılıklara yaklaştıracak ve size böylece kendi hedeflerine getirecek.

 

 

 

 

; Çalışma Saatlerimiz: Pazartesi-Cuma 8-22, Cumartesi 8-12, Çalışma Saatleri dışında bizi her zaman arayabilirsiniz!